PRZYCHODNIA STOMATOLOGICZNA DENTES jest kontynuacją prywatnej praktyki stomatologicznej prowadzonej przez lek. stom. Marię Zmieniewicz od 1985 roku w Nowym Sączu początkowo przy ulicy Sucharskiego 15, a następnie przy ulicy Czeremchowej.

Łącząc doświadczenie z nowymi metodami leczenia staramy się zapewnić Państwu nowoczesne leczenie stomatologiczne na miarę państwa oczekiwań.

Rozumiemy, że każdy pacjent ma inne podejście do problemu leczenia stomatologicznego, zarówno pod względem emocjonalnym jak i możliwości finansowych, dlatego każdego pacjenta traktujemy indywidualnie.

Z radością zauważamy, iż wielu naszych pacjentów przyprowadza do nas swoje rodziny i znajomych, co stanowi dla nas powód do dumy. Szczególnie cieszy nas, że także większość małych pacjentów przychodzi do nas chętnie i wychodzi z gabinetów z uśmiechem.

Fotele stomatologiczne wyposażone są w kamery wewnątrzustne , aby lekarz mógł pokazać państwu na monitorze nawet niewidoczny dla pacjenta problem stomatologiczny, co pomaga omówić stan zdrowia jamy ustnej i ułatwia pacjentom wybór planu leczenia.

Aby zapewnić państwu komfort podczas wizyt gabinety są klimatyzowane.

 

LEKARZE

 

Maria ZmieniewiczMaria Zmieniewicz.

LEKARZ STOMATOLOG OGÓLNY

SPECJALISTA I STOPNIA STOMATOLOGII OGÓLNEJ

 

Małgorzata Zmieniewicz-BrzóskaMałgorzata Zmieniewicz-Brzóska

LEKARZ DENTYSTA

 

POZOSTAŁY PERSONEL


Anna Hornik

Anna Hornik

HIGIENISTKA STOMATOLOGICZNA

 

Dariusz Kalisz

HIGIENISTA STOMATOLOGICZNY

 

Luiza Słaby

HIGIENISTKA STOMATOLOGICZNA

 

Ewa Galeta

HIGIENISTKA STOMATOLOGICZNA


Powered by NET@kor